Przyłącz się!

Dołącz do naszej społeczności. Rozwiń swoje zainteresowania, wiedzę, znajomości i poznaj nowych ludzi!

Zaloguj się przez Facebook
abc-psa zaktualizował wpis Witaj w Blogach Społeczności Serwisu ABC-Psa.pl w blogu abc-psa 4 lata temu

Dziękujemy, że jesteś z nami - będzie nam miło jak dołączysz do naszej społeczności i zaczniesz pisać własnego bloga związanego z tematyką Serwisu http://abc-psa.pl/blogi   Dołącz do n ...

abc-psa utworzył nowy temat Zmiany w profilu w forach. 6 lata temu

Zgodnie z planami zmian w profilach użytkowników pojawiły się nowe pola pomagające w opisaniu swojego psa, psów.
Wprowadzenie rozbudowanego profilu pomoże z pewnością w wyszukiwaniu i poznawaniu właścicieli psów o podobnych rasach.
Po zmianie profilu będą one widoczne dla innych użytkowników i możliwe do wyszukiwania, chyba że zostanie zmieniony ich poziom prywatności przez użytkownika w profilu.
Gdzie i jak prowadzić zmiany? abc-psa.pl/profile/edit
Gdzie się pojawią zmiany? abc-psa.pl/profile
Jak wyszukać dane z profilu? wystarczy kliknąć np. na nazwę rasy (o ile jest widoczna w profilu użytkownika) Można też korzystać z wyszukiwarki i listy rozwijanej abc-psa.pl/search/advancesearch
Wskazując w profilu przybliżoną lokalizację, można np. umawiać się na wspólne spacery z psami, wyjazdy, spotkania czy udział w zawodach itp.
Zachęcamy do edycji profilu i wprowadzania zmian oraz nawiązywaniu znajomości
Więcej...

abc-psa utworzył nowy temat Witaj na Forum abc-psa.pl w forach. 7 lata temu

Witamy serdecznie na stronach Serwisu abc-psa.pl, to forum jest właśnie dla Ciebie, dla Was!

Bardzo nam miło powitać Was na Forum Serwisu http://abc-psa.pl.

Mamy nadzieję, że na stronach i w społeczności Serwisu abc-psa.pl poczujecie się jak w wirtualnym domu, pełnym przyjaźni, porad i pomocnych dłoni "słów", dzięki którym uda się Wam rozwijać hobby, rozwiązać wiele problemów, ale i uniknąć wielu błędów oraz podzielić swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Do Waszej dyspozycji oddajemy możliwość współtworzenia Serwisu, piszcie na każdy interesujący Was temat, szukajcie pomocy, zadawajcie pytania, udzielajcie porad. Nie chcemy w znaczący sposób ograniczać zakresu tematycznego Forum, ale musimy pilnować, aby wypowiedzi i Dane w Serwisie były zgodne z jego tematyką i przeznaczeniem, aby nie były przekraczane postanowienia Regulaminu, przepisy prawa i dobrych obyczajów.

Dla ułatwienia poruszania się po Forum wyszukiwania informacji i tworzenia nowych treści struktura Forum została przemyślana i opracowana w oparciu o wiedzę oraz wieloletnie doświadczenia. W każdym dziale znajdziecie tematy główne podzielone na przydatne dla Was zagadnienia. Dla ułatwienia możecie również zadawać pytania i pisać posty na brakujące tematy, np. Mam pytanie o... lub Na każdy temat.

Będziemy bardzo wdzięczni za uwagi, sugestie, propozycje nowych działów na Forum i w Serwisie. Bardzo Chcemy, aby to miejsce spotkań i społeczność spełniały Wasze oczekiwania.

Serwis abc-psa.pl, to nie tylko Forum ale i społeczność, miejsce wirtualnych spotkań, dzięki której można zapraszać znajomych i utrzymywać z nimi kontakty przez Pocztę i Grupy, publikować swoje Zdjęcia, Video czy zakładać własne Grupy oraz informować o ciekawych Wydarzeniach.

Pamiętajcie, że zgodnie z Regulaminem Usługodawca udostępnia jedynie platformę informatyczną i nie ponosi odpowiedzialności za Dane zamieszczane przez Użytkownika i jakiekolwiek skutki użytkowania Serwisu przez Użytkownika, szczególnie za wypowiedzi na Forum i w Serwisie.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Serwisu

Regulamin Serwisu jest udostępniany na stronie: http://abc-psa.pl/regulamin

Warunkiem korzystania z Usług i zawartości Serwisu jest dokładne zapoznanie się Użytkownika z treścią Regulaminu wraz z załącznikami i jego akceptacja oraz przestrzeganie.

Celem Serwisu jest umożliwienie zawierania znajomości i ułatwienie komunikacji pomiędzy Użytkownikami o wspólnych zainteresowaniach oraz wzajemna pomoc Użytkowników w rozwijaniu i poszerzaniu wiedzy w ramach wspólnego hobby przez umożliwienie zarejestrowanym użytkownikom Serwisu budowanie społeczności internetowej o podobnych i zgodnych z tematyką Serwisu zainteresowaniach, umieszczanie w Serwisie Danych, Danych Osobowych, plików (w szczególności graficznych, zdjęć, video) publikację treści, wydarzeń, prowadzenie dyskusji na forum, wymianę poglądów oraz udzielanie wzajemnych porad przez Użytkowników za pośrednictwem Serwisu.

Korzystając z Serwisu Użytkownik zobowiązuje się do:

 • przestrzegania Regulaminu;
 • przestrzegania obowiązujących w Rzeczpospolitej Polskiej przepisów prawa;
 • poszanowania praw innych Użytkowników Serwisu;
 • aktywnego uczestniczenia w społeczności Serwisu zgodnie z Tematem Serwisu i jego Celem

Forum - Funkcja Serwisu służąca tworzeniu społeczności i prowadzeniu dyskusji na tematy zgodne z Regulaminem, przeznaczeniem i tematyką Serwisu oraz Działami Forum.

Zamieszczając wypowiedzi lub Dane na Forum Serwisu, Użytkownik zobowiązany jest do właściwego nadawania tematów, treści i plików oraz przypisywania ich do odpowiednich
kategorii, ustawień prywatności, w szczególności do:
 • rozpoczynania dyskusji na forum o podanym przez siebie temacie, przypisując go do określonego i zgodnego działu tematycznego i kategorii;
 • kontynuacji dyskusji zgodnej z tematem nadanym przez jego autora;
 • udzielania odpowiedzi zgodnie z tematem dyskusji i tematem działu;
 • w przypadku braku odpowiedniego działu tematycznego i kategorii Użytkownik może przez publikacją zgłosić Usługodawcy propozycję nowego działu i kategorii. Usługodawca może, ale nie musi się zgodzić na propozycję Użytkownika;

Usługodawca może swobodnie ustalać, zmieniać, nadawać, przenosić, blokować i usuwać nazwy tematów i kategorii oraz ich zakres wraz z Danymi.

Zakładanie nowych tematów i pisanie postów/odpowiadanie na posty
 • Przestrzegaj Regulaminu i netykiety
 • Zanim założysz nowy temat, sprawdź w wyszukiwarce Forum czy już takiego tematu nie ma.
 • Formułuj nowe tematy tak, żeby od razu wiadomo było, o co chodzi:
 • Źle nadany temat: "Pilne!"
 • Dobrze nadany temat: "Poszukuję porady na temat abc..."
 • Pisz posty na temat związany z danym działem Forum, posty nie na temat zostaną usunięte.
 • Pisz posty szanując swój język ojczysty, przestrzegaj zasad ortografii i interpunkcji.

Ochrona Forum i Użytkowników
 • Nie publikuj treści zabronionych przez prawo, niezgodnych z prawem i Regulaminem.
 • Na forum pojawił się "zły post", który narusza prawo, Regulamin lub czyjeś dobra? poinformuj Serwis przez funkcję "zgłoś nadużycie" widoczną przy każdym poście.